+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

D-Link 4-Port KVM Switch, s 2 KVM cables

AB Kód: 34031
D-Link 4-Port KVM Switch, s 2 KVM cables
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
1 153 Kč
953 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
/ DKVM-4K D-Link DKVM-4K Keyboard-Video-Mouse Switch, PS2, 4 KVM-PCs to KVM / ; Tyto přepínače pro klávesnic, monitor a myš (KVM: Keyboard, Video, Mouse) umožňují ovládání až 4 různých PC serverů pomocí pouze jedné klávesnice, jednoho monitoru a jedné ...
Popis produktu
Tyto přepínače pro klávesnic, monitor a myš (KVM: Keyboard, Video, Mouse) umožňují ovládání až 4 různých PC serverů pomocí pouze jedné klávesnice, jednoho monitoru a jedné myši. Lze je snadno používat a jsou velmi výkonné.

Každý KVM přepínač používá pro inteligentní správu všech KVM linek speciální mikroprocesorový obvod. Tak je umožněno současné bootování všech připojených PC.

Díky automatickému rozpoznávání, akustické zpětné signalizaci a klávesovým zkratkám je práce s tímto zařízením velmi komfortní. Na přední straně zařízení se nachází ovládací tlačítko, kterým lze aktivovat požadovaný spoj.

Inteligentní mikroprocesorový systém KVM přepínače ukládá do paměti stav přepínacích tlačítek CAPSLOCK, NUM LOCK a SCROLL LOCK pro každý PC.

Přepínač podporuje VGA, SVGA a MultiSync monitory s rozlišením až 1600 × 1200 pixelů.

* Ovládání až 4 PC pomocí jedné jediné klávesnice, jednoho jediného monitoru a jedné jediné myši. * Šetří peníze, prostor a energii na pracovišti * Kompatibilní se systémy PS2 * Rozlišení monitoru až 1600 × 1200 pixelů * Emulace klávesnice a myši při bootování * Přepínání pomocí klávesových zkratek nebo tlačítek * Kompaktní stolní zařízení * Podpora pro Microsoft IntelliMouse * Podpora pro VGA, SVGA a Multi-Sync monitory * Komfortní režim AutoScan (automatická identifikace) * Akustická zpětná signalizace při přepínání mezi počítači * Automatické ukládání stavu přepínacích tlačítek CapsLock, NumLock a ScrollLock pro každý počítač do paměti * Není zapotřebí žádný software
Základní parametry
Kód výrobce:
DKVM-4K
EAN:
0790069263729
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací