Pasivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1986979
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

11

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19", 24 port (DN-91524U)

/ DN-91524U Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19", 24 port / ; Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e pat ...

SW329933 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

479 Kč  bez DPH

 

580 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm (DN-81001)

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and e ...

SW306904 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

553 Kč  bez DPH

 

669 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
DIGITUS CAT 5E, PATCH PANEL (DN-91512S)
Popis produktu připravujeme
AB5090566 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

583 Kč  bez DPH

 

705 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
DIGITUS Patch panel, Cat6A 19" 24xSTP RJ45, 1U (4016032288428)

DIGITUS Patch panel, Cat6A 19" 24xSTP RJ45, 1U

KRDN-91624S-EA 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 467 Kč  bez DPH

 

1 775 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý (DN-91624U)

/ DN-91624U Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý / ; DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, unshielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color black RAL 9005 • Tested according to Li ...

SW329935 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

610 Kč  bez DPH

 

738 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus Patch Panel desktop, CAT6, stíněný, 8x 8P8C LSA, černý,1U (DN-91608SD)

/ DN-91608SD Digitus Patch Panel desktop, CAT6, stíněný, 8x 8P8C LSA, černý,1U / ; rozměry 11 x 4 x 17 cm DIGITUS Desktop CAT 6 patch panel, shielded 8-port RJ45, 8P8C, LSA Color black RAL 9005 • T ...

SW311112 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

514 Kč  bez DPH

 

622 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port STP (DN-10001)

/ DN-10001 Digitus CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port STP / ; DIGITUS CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port 8 X RJ45 Full Shielded Connectors • Manufactured at Category 5e, EIA/TIA 568 and ISO/IEC DIS ...

SW329156 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

387 Kč  bez DPH

 

468 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19", CAT6, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý (DN-91624S)

/ DN-91624S Digitus Patch Panel 19", CAT6, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý / ; DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Tested according to Li ...

SW329805 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 014 Kč  bez DPH

 

1 227 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus Patch Panel, CAT5E, stíněný, 24x 8P8C LSA, 1U, šedý (DN-91524S)

/ DN-91524S Digitus Patch Panel, CAT5E, stíněný, 24x 8P8C LSA, 1U, šedý / ; DIGITUS 19" CAT 5e patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Category 5e,EN-50173, ISO/IEC 1 ...

SW329806 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

836 Kč  bez DPH

 

1 012 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
DIGITUS Installation kabel horizontální 100 m, šedá (DK-1531-V-1)

/ DK-1531-V-1 Digitus SFTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 100m / ; Baleno v papírovém boxu Digitus metráž je vyznačena po jednom metru DIGITUS Twisted Pair Installation Cable SFTP, CAT 5e,AWG 24 ...

SW311491 
Na objednávku

 

1 134 Kč  bez DPH

 

1 372 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, 5ks (DN-9006/B5-N)

/ DN-9006/B5-N Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, 5ks / ; šířka 80 mm x výška 80 mm, hloubka krabice 35 mm DIGITUS CAT 6 modular wall outlet, shielded 2x RJ45, 8P8C, LSA, C ...

SW311091 
Na objednávku

 

594 Kč  bez DPH

 

719 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.