+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

D-CLEAN Premium Screen Clean Ultra Gel (200ml)

AB Kód: 200546
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
163 Kč
135 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Speciální čistící gel (200 ml) na TFT/LCD/Plasma obrazovky a laptopy je vysoce účinný, nezatéká a v kombinaci s profesionální utěrkou D-WIPES nezanechává skvrny a čistí dokonale beze šmuh. Gel naneste na utěrku, vyčistěte znečištěnou plochu a následně je
Popis produktu

Speciální čistící gel (200 ml) na TFT/LCD/Plasma obrazovky a laptopy je vysoce účinný, nezatéká a v kombinaci s profesionální utěrkou D-WIPES nezanechává skvrny a čistí dokonale beze šmuh. Gel naneste na utěrku, vyčistěte znečištěnou plochu a následně ještě vyleštěte suchou stranou utěrky, aby se tak předešlo skvrnám. Utěrka je pratelná, s vysokou životností. Vysoká hustota vláken a kompaktní vláknová struktura dávají utěrce D-WIPES výjimečné čistící schopnosti při mokrém i suchém čištění. Vysoká hladkost jejího povrchu a měkkost chrání čištěný povrch před poškrábáním.

Čistící gel neobsahuje alkohol, šetrně čistí i citlivé povrchy jako LCD monitory, notebooky, pocket PC a speciální obrazovky, je možné jej použít i na tmavé plastové povrchy a klávesnice, má antistatické účinky a je parfémovaný.

Balení obsahuje: 200 ml čistícího gelu 1ks profesionální mikrofázové utěrky D-WIPES 40×40 cm

Složení: deionizovaná voda, glycol ether, antistatika, zahušťovadlo

Obal: recyklovatelná plastová láhev / 12 ks v kartonu

Všeobecné upozornění: Výrobek je určen pro pravidelné praktické používání koncovým uživatelem i k použití servisními specialisty.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
S-5002
EAN:
4019114080057
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací