+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Compatible 10 Gigabit Ethernet Transceiv

AB Kód: 1131779
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
3 421 Kč
2 827,11 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
10GBase SFP+ transceiver; Číslo dílu: SFP-10G-SR; Form Factor: SFP +; TX Vlnová délka: 850nm; Dosah: 300m; Typ kabelu: Multimode vlákno; Rychlost Kategorie: 10GBase; Typ rozhraní: SR; Digitální optický Mon. (DOM): Ano; Typ konektoru: Dual-LC
Popis produktu
10GBase SFP+ transceiver Číslo dílu: SFP-10G-SR Form Factor: SFP + TX Vlnová délka: 850nm Dosah: 300m Typ kabelu: Multimode vlákno Rychlost Kategorie: 10GBase Typ rozhraní: SR Digitální optický Mon. (DOM): Ano Typ konektoru: Dual-LC
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
SFP-10G-SR-S-C
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací