Cisco WS-C2960CG-8TC-L (8xGE,2x dual uplink,LAN B)


kód produktu: ATC51551621
 
 
 
 
 
 
 
Cisco WS-C2960CG-8TC-L (8xGE,2x dual uplink,LAN B)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 20 883   
DPH 21%
Cena s DPH 25 268   
HOMECREDIT
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

CISCO 

KódATC51551621
Part No.WS-C2960CG-8TC-L
Záruka10000 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels, and factories and for extending wireless LAN networks: wherever space is at a premium and multiple cable runs could be challenging. SPECIFIKACE Přenos dat · Maximální přenosová rychlost 13.2 Gbit/s · Podporované přenosové rychlosti 10/100/1000 Mbps · Frekvence 10 Gbit/s · Podpora 10G Ne Počítačová síť · Tabulka MAC adres 4000 pol. · Agregace spojení Ano · Podpora pro Jumbo Frames Ano · Broadcast storm control Ano · Mezní poměr Ano · DHCP klient Ano · DHCP server Ano · Trasa IP Ano · IGMP pozorování Ano · Auto MDI/MDI-X Ano · Počet VLANs 255 · Protokol větvícího se stromu (STP) Ano Funkce managementu · Přepínač vrstev L2 · Typ přepínače řízený · QoS Ano · Podpora pro multicast Ano Možnosti připojení · Počet portů 11 · Počet portů Ethernetu (RJ-45) 11 · Technologie kabeláže Ethernetu - měď 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T Optické vlákno · Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna 1000BASE-LH, 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX · Typ vlákna multi-mode · Konektor pro optická vlákna LC · Vlnová délka 1610 nm Bezpečnost · Filtrování MAC adres Ano · Access Control List (ACL) Ano · SSH/SSL podpora Ano Protokoly · Protokoly pro management IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3 · Přepínací protokol IPv6 Hmotnost a rozměry · Hmotnost 1.35 kg · Hmotnost 1 kg (3.0 lbs) · Rozměry (š x h x v) 269 x 213 x 44 mm (10.6 x 8.4 x 1.74 ") Napájení · Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Ne · Spotřeba elektrické energie 18 W · Vstupní proud 0.3 - 0.15 A · Tepelné vyzařování 60 BTU/h Technické detaily · Stohovatelné Ano · Střední doba mezi poruchami (MTBF) 542482 h Osvědčení · Bezpečnost UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825 · Certifikace FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI Paměť · Vnitřní paměť 128 MB · Paměť Flash 64 MB Provozní prostředí · Provozní rozsah teplot (T-T) -5 - 40 °C · Rozsah teplot při skladování (T-T) -25 - 70 °C · Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95 % · Rozsah relativní vlhkosti při skladování 5 - 95 % · Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m · Neprovozní nadmořská výška 0 - 4000 m Osvětlení / Alarmy · LED indikátory Ano · LED kontrolka napájení Ano Další charakteristiky · Rozměry (š x h x v) 269 x 213 x 44.4 mm · Technologie propojení kabelový · Síť Gigabit Ethernet · Vstupní frekvence 50/60 Hz · Vstupní napětí 100 - 240 V


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.