+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

cartridge Canon CLI-521GY - grey - originální bez ochrany

AB Kód: 296294
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
2 096 Kč
1 732 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 6 měsíců)
Canon cartridge CLI-521Y Yellow BLISTR s ochranou (CLI521Y)
Popis produktu

Canon Pro Platinum PT-101

Canon Pro Luster LU-101

Fotografický papír špičkové kvality s lesklým povrchem

Dosáhněte živých barev a úžasného tisku černobílých fotografií díky fotografickému papíru Photo Paper Pro Luster, profesionálnímu fotografickému papíru s lesklou texturou zajišťující tradiční vzhled jako z fotolaboratoře, který můžete vytvořit doma.

Výhody Hladký lesklý povrch Vynikající reprodukce barev Černobílé výtisky s rovnoměrným tónováním Prvotřídní odolnost proti vyblednutí Dokonalá volba pro tiskárny PIXMA Pro

VŠEOBECNÉ SPECIFIKACE

Název Fotografický papír Photo Paper Pro Luster (LU-101)

Povrchová úprava Lesklý

Jasnost ISO 92

Tloušťka 0,26 mm

Hmotnost 260 g/m2

Profesionálové Tento jemný fotografický papír se saténovým povrchem pro inkoustový tisk se podobá tradičním papírům s pryskyřičnou vrstvou, které se používají v temných komorách. Byl navržen pro profesionální fotografy, kterým záleží na tom, aby svou práci ukázali v tom nejlepším světle, aniž by museli snímky posílat do fotolaboratoře.

Úžasné výtisky Fotografický papír Photo Paper Pro Luster je zárukou stálého vzhledu, živých barev s ostrými detaily a také úžasných černobílých výtisků vyznačujících se sytou černou a jemným tónováním.

Fotografie na celý život Fotografický papír Photo Paper Pro Luster byl optimalizován pro použití s fototiskárnami Canon PIXMA Pro a nabízí mimořádnou kvalitu zobrazení a životnost. Spojení tohoto papíru s originálními inkousty Canon LUCIA nebo ChromaLife100+ ochrání fotografie před snížením kvality způsobeným plyny a světlem. Vaše vzácné vzpomínky zůstanou zachovány a vy tak můžete své snímky s jistotou vystavovat či prodávat.

Stálost Krátké doby schnutí, voděodolnost a lesklejší povrch, než jakým se vyznačuje pololesklý papír – to vše zásluhou povrchu s jemnou velikostí částic. Stálost tónování a barev fotografie bez ohledu na světelné podmínky, ve kterých je vystavována, činí z tohoto papíru dokonalou volbu pro studia a výstavy.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
2937B009
EAN:
8714574523279
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací