+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Canon skener DR-6030C/ A3/ USB

AB Kód: 261395
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
81 294 Kč
67 181,36 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Produkt se zpracovává
Popis produktu

Mimořádně kompaktní vysokorychlostní produkční skener formátu A3 imageFORMULA DR-6030C od společnosti Canon nabízí vynikající spolehlivost a flexibilitu: je ideální pro centralizované nebo vzdálené kanceláře nebo specializovaná skenovací střediska. Vlastnosti

Mimořádně kompaktní produkční skener formátu A3
Vysokorychlostní barevné skenování (60 str./min na výšku / 80 str./min na šířku)
Pokročilé funkce pro zpracování obrazů
Mimořádně spolehlivý systém posuvu papíru
Nejlepší energetická účinnost ve své třídě
Volitelná jednotka plochého skeneru 101
Software Kofax VRS součástí dodávky

Kompaktní produkční skener formátu A3 pro spolehlivé a vysoce kvalitní skenování.

Kompaktní skener imageFORMULA DR-6030C s ergonomickým designem urychluje pracovní postupy a zvyšuje produktivitu zásluhou rychlého a přesného barevného skenování dokumentů formátu A3 z celé řady médií.

Výjimečná rychlost a efektivita Zaneprázdněná pracovní prostředí rychle zvýší svou produktivitu pomocí vysokých rychlostí barevného skenování pomocí modelu DR-6030C. Pokročilá technologie třířádkového snímače CMOS CIS společnosti Canon a proces přenosu souborů s obrazy s kompresí JPEG umožňují barevné skenování rychlostmi až 80 str./min (na šířku).

Kompaktní designem Skener DR-6030C patří mezi nejkompaktnější produkční skenery formátu A3 – je ideální pro podniková kancelářská oddělení nebo menší pobočkové kanceláře s omezeným prostorem na pracovních stolech. Osoby obsluhující skener ocení praktické podávání dokumentů zepředu a provedení výstupu pro jeho pohodlnou a komfortní obsluhu.

Vynikající výkon a prvotřídní kvalita obrazů Skener DR-6030C pořizuje přesné a vysoce kvalitní obrazy všech skenovaných dokumentů. Zásluhou tří speciálních režimů určených pro vylepšení textu a odstranění tmavých nebo vzorovaných pozadí reprodukuje skener DR-6030C čisté čitelné obrazy optimalizované pro aplikace optického rozpoznávání znaků nebo pro automatizované vytěžování dat. Kvalitu a konzistenci obrazů dále zvyšují doplňkové funkce, jako jsou automatická detekce barev, automatická detekce velikosti a korekce sklonu, rozpoznání orientace textu a přizpůsobitelné vypouštění barev.

Bezproblémová manipulace s papírem Skener DR-6030C je vybaven stejným spolehlivým systémem posuvu papíru jako jeho na trhu velmi úspěšný předchůdce DR-5010C, takže spolehlivě zvládne naskenovat až 10 000 obrazů za den. Vysoce přesný systém válečků umožňuje podávání široké řady dokumentů, od médií formátu A3 a plastových karet až po dokumenty dlouhé až 3 m, aniž by došlo k jejich zaseknutí. Volitelná přímá cesta papíru usnadňuje skenování silných předloh s gramáží až 546 g/m^(2).

Špičková energetická účinnost Model DR-6030C je energeticky nejúspornější produkční skener ve své třídě, neboť při skenování dosahuje příkon pouhých 46 W – šetří vám peníze a pomáhá vám být šetrnější k životnímu prostředí.

Výkonný software Skener DR-6030C je dodáván společně se softwarem CapturePerfect od společnosti Canon a softwarem Adobe Acrobat Standard Edition. K dispozici je také sada CapturePerfect Software Developers Kit (SDK) pro snadnou integraci do vlastního systému. Pro zajištění vyšší kvality obrazů je v dodávce obsažen špičkový software pro zpracování obrazů Kofax VRS.

Doplněk pro skenování ze skla Pro zajištění mimořádné všestrannosti je skener DR-6030C plně kompatibilní s volitelnou jednotkou plochého skeneru 101 pro skenování vázaných nebo křehkých dokumentů.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
4624B003
EAN:
4528472103709
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací