+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Canon imageFORMULA DR-M1060 (A3)

AB Kód: 533274
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
60 188 Kč
49 739 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Canon DR-M1060 Ultrakompaktní skener formátu A3 zajišťující spolehlivý výkon a všestrannost Všestranný a ultrakompaktní skener formátu A3 s cestou papíru U-turn a volitelnou přímou cestou papíru. Skener DR-M1060 malých rozměrů je dokonalou vo
Popis produktu

Canon DR-M1060

Ultrakompaktní skener formátu A3 zajišťující spolehlivý výkon a všestrannost

Všestranný a ultrakompaktní skener formátu A3 s cestou papíru U-turn a volitelnou přímou cestou papíru. Skener DR-M1060 malých rozměrů je dokonalou volbou pro spolehlivé skenování různých typů dokumentů až do formátu A3.

Výhody Mimořádně kompaktní skener formátu A3 Cesta papíru U-Turn a přímá cesta pro zpracování nejrůznějších dokumentů Produktivní skenování rychlostí až 120 obr./min Design s pohodlným předním podáváním papíru Výkonný software včetně softwaru Kofax VRS Snadné přidání volitelných plochých skenerů a modulů čárových kódů

Volitelná jednotka plochého skeneru Plochý skener 101 pro formát A4 Plochý skener 201 pro formát A3

Podrobný popis funkcí

Mimořádně kompaktní rozměry Skener DR-M1060, mimořádně kompaktní skener formátu A3, se ideálně hodí do firemních kancelářských oddělení nebo decentralizovaných poboček, které nedisponují velkým prostorem na stolech, ale potřebují skenovat formáty A3. Uživatelé ocení pohodlnou a příjemnou obsluhu zajišťovanou designem s předním podáváním papíru i výstupem.

Spolehlivá a všestranná manipulace s papírem Cesta papíru U-turn a volitelná přímá cesta papíru s robustním mechanismem podávání umožňují plynulé skenování nejrůznějších typů médií, včetně embosovaných karet, médií s vysokou či nízkou gramáží nebo dokumentů o délce 3 m. Pomocí režimu Folio lze skenovat dokumenty formátu A1. Skener DR-M1060 je vybaven širokou škálou technologií, které jsou zárukou spolehlivé manipulace s papírem. Ultrazvuková detekce dvojitého podání brání ztrátě snímků, funkce uvolnění po dvojitém podání (Double Feed Release, DFR) pak snižuje četnost přerušení. Uživatelé tak mají ve zvláštních případech možnost rychle dvojité podání ignorovat a pokračovat ve skenování.

Vysoce produktivní skenování Skener DR-M1060 je zásluhou ultrarychlého oboustranného skenování rychlostí 120 obr./min (A4) a podavače dokumentů na 60 listů mimořádně produktivní. Nenechte se zmást jeho malými rozměry – byl zkonstruován pro vysoké pracovní zatížení a zvládne skenování až 7 500 dokumentů za den.

Vždy perfektní zpracování obrazu Díky celé řadě pokročilých funkcí zpracování obrazu, kterými je skener DR-M1060 vybaven, si můžete být jistí dokonalými výsledky. Například funkce pokročilého vylepšování textu poskytuje čisté a čitelné obrazy i v případě předloh s nezřetelným textem. Kvalitu a konzistenci obrazů dále zvyšují doplňkové funkce, jako jsou automatická detekce barev, automatická detekce velikosti a korekce sklonu, rozpoznání orientace textu a přizpůsobitelné vypouštění barev.

Software dodávaný pro zvýšení produktivity Užijte si rychlé a pohodlné skenování mimořádných i každodenních úloh se softwarem CaptureOnTouch. Software CapturePerfect se dokonale hodí pro skenování většího množství dokumentů najednou, a to díky možnostem zobrazení více oken a miniatur a flexibilním možnostem skenování do složky, e-mailu či služby SharePoint. Skener DR-M1060 je dodáván také se softwarem eCopy PDF Pro Office a Kofax VRS (včetně AIPE).

Volitelné příslušenství Skener DR-M1060 lze doplnit celou řadou volitelného příslušenství, které vám pomůže dosáhnout vyšší produktivity. S volitelnými jednotkami plochého skeneru pro formát A4 a A3 můžete skenovat vázané knihy, časopisy či křehká média. Tyto jednotky plochého skeneru s duálním skenováním a připojením přes rozhraní se skenerem DR-M1060 bezproblémově spolupracují a umožňují použít stejné funkce vylepšování obrazu na jakýkoli skenovaný obraz. Dále je k dispozici modul dvourozměrných čárových kódů, který umožňuje rozpoznávání čárových kódů pro kódy QR a kódy ve formátu PDF417 a Data Matrix prostřednictvím ovladačů ISIS/TWAIN.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
9392B003
EAN:
4528472106410
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací