+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Canon CanoScan Lide120

AB Kód: 544413
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
1 688 Kč
1 395 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
S tímto dostupným, stylovým a kompaktním skenerem můžete doma snadno zachytit fotografie a dokumenty ve vysokém rozlišení. Užijte si rychlé a přímé skenování do cloudových služeb pomocí počítače. Výhody *Skenování v rozlišení až 2400 ×…
Popis produktu
S tímto dostupným, stylovým a kompaktním skenerem můžete doma snadno zachytit fotografie a dokumenty ve vysokém rozlišení. Užijte si rychlé a přímé skenování do cloudových služeb pomocí počítače.

Výhody *Skenování v rozlišení až 2400 × 4 800 dpi se snímačem CIS *Zachycení fotografií s vysokými detaily a přesnými barvami díky 48bitové interní barevné hloubce *Časová úspora s barevným skenováním formátu A4 v rozlišení 300 dpi za 16 sekund *Zažijte svobodu skenování do cloudových služeb pomocí vašeho počítače *Snadné ovládání pomocí 4 jednodotykových tlačítek EZ *Text, grafiku a obrázky můžete ve skenovaných dokumentech vylepšit odděleně s technologií Auto Document a Photo Fix *Okamžité rozpoznání dokumentu jedním kliknutím pomocí technologie Auto Scan *Napájení a připojení jedním USB kabelem minimalizuje nepořádek na stole

Vysoce kvalitní skenování Tento dostupný vysoce kvalitní skener vám umožní postarat se snadno o všechny vaše potřeby skenování fotografií a dokumentů. Nabízí skenování ve vysokém rozlišení až 2400 × 4 800 dpi se snímačem CIS, zachycení ostrého textu, čistých fotografií s vysokou úrovní detailu a přesnými barvami díky 48bitové interní hloubce barev skeneru. Skenování je rychlé, naskenování formátu A4 v rozlišení 300 dpi trvá 16 sekund.

Připojení ke cloudu Kvalitní dokumenty a podrobné fotografie můžete snadno skenovat a pomocí počítače odeslat do cloudových služeb, jako jsou Evernote a Dropbox.

Stylový a pohodlný Skenujte stylově. Ultrakompaktní a stylový skener nezabere na vašem stole moc místa a vypadá skvěle. Můžete snadno skenovat všechny typy dokumentů – včetně knih – aniž byste ohrozili stylový design, součástí je totiž vylepšené integrované víko.

Jednoduché jednodotykové ovládání Ovládejte skenování neuvěřitelně jednoduše díky jednodotykovému ovládání pomocí 4 tlačítek EZ. Skenujte fotografie a dokumenty jedním klepnutím na tlačítko Auto Scan, které automaticky rozpozná originál a optimalizuje nastavení. Jediným dotykem na příslušná tlačítka můžete okamžitě vytvořit soubory PDF, kopie a e-maily.

Vylepšení obrazu šetřící čas Obnovte a vylepšete fotografie jedním kliknutím. Užijte si profesionální korekci ve zlomku času, automatickou redukci prachu a škrábanců a neuvěřitelné obnovení vybledlých barev na starých fotografiích s funkcí odstranění prachu a škrábanců. Funkce Auto Document Fix vám navíc umožní odděleně vylepšit text, grafiku a obrázky ve skenovaných dokumentech. Mezi další funkce pro úsporu času patří Auto Photo Fix II a Solution Menu EX.

Minimum kabeláže Kabeláž a nepořádek na stole se omezuje na minimum díky jedinému USB kabelu k napájení i připojení.
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
9622B010AA
EAN:
4549292013344
Produkt se nachází v kategoriích
Příslušenství 1
615 Kč
508 Kč bez DPH
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací