+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

CANON Binocular 10 x 42 L IS WP

AB Kód: 88462
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
41 771 Kč
34 520 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
/ 0155B010 CANON Binocular 10 x 42 L IS WP / ; Nejkvalitnější objektivy řady L společnosti Canon jsou u dalekohledu 10x42L IS WP chráněny robustním vodotěsným krytem. Uvedený model nabízí bezkonkurenční čistotu obrazu a jeho stabilizaci v rozsahu zorné...
Popis produktu

Nejkvalitnější objektivy řady L společnosti Canon jsou u dalekohledu 10×42L IS WP chráněny robustním vodotěsným krytem. Uvedený model nabízí bezkonkurenční čistotu obrazu a jeho stabilizaci v rozsahu zorného pole.

Vlastnosti: Kvalita objektivu řady L – nejlepší v oblasti přesné optiky Optický stabilizátor obrazu Robustní vodotěsná konstrukce Zvětšení 10× Mimořádně velká 4,2milimetrová výstupní zornice Technologie proti zamlžení Dlouhý 16milimetrový profil oka Široký zorný úhel 65°

Dalekohled 10×42L IS WP je prvním modelem společnosti Canon, který je označen proslulým červeným kroužkem řady L. Tato značka byla až dosud vyhrazena pro nejkvalitnější profesionální fotografické objektivy společnosti Canon, které představují vrchol 60letého dědictví společnosti Canon v oblasti navrhování a výroby přístrojů s přesnou optikou.

Dalekohled přináší nový standard optických zařízení. Je vybaven dvěma skleněnými členy objektivu s ultra nízkým rozptylem (UD) na každé straně. Uvedené členy byly vyvinuty společností Canon a slouží k eliminaci chromatické aberace (tj. duhový efekt, který postihuje dalekohledy s nižší kvalitou). Výsledkem je mimořádný jas, vysoký kontrast a čistota obrazu s 10násobným zvětšením.

Za účelem kompenzace vibrací vzniklých při držení v rukou nebo při pozorování v pohybujících se vozidlech či na lodích je dalekohled 10×42L IS WP vybaven stabilizátorem obrazu (IS) se systémem pro optickou korekci Vari-Angle Prism (VAP) společnosti Canon. Malé setrvačníky zjišťují i nejmenší pohyby, zatímco mikroprocesor ovládá speciální optický hranol, aby upravil úhel lomu příchozího světla.

Dalekohled 10×42L IS WP byl vyvinut tak, aby odolal i v nejdrsnějších venkovních podmínkách a je zcela vodotěsný. Součástí provedení je zvláštní držadlo umožňující používání ve vlhku a mokru a robustní pogumovaný plášť, který zajišťuje odolnost při všech vašich dobrodružstvích.

Z důvodu zamezení zamlžení vnitřních členů objektivu, které způsobuje vniknutí vlhkosti, jsou všechny vnější povrchy ošetřeny speciální kovovou vrstvou. Uvedená úprava v kombinaci se zvláštními těsnicími kroužky a vodotěsným pojivem na všech vnějších kontaktních místech znemožňuje pronikání molekul vody do vnějšího pláště.

Veškeré povrchy členů objektivu jsou ošetřeny povrchovou úpravou Super Spectra společnosti Canon. Tato úprava zaručuje jasné obrazy s vysokým kontrastem a přesným vyvážením barev a zamezuje nechtěným vnitřním odrazům způsobujícím světelný závoj a vyblednutí obrazu. Mimořádně velká 4,2milimetrová výstupní zornice zajišťuje jasné zorné pole při nedostatečném osvětlení.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
0155B010
EAN:
4960999256498
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací