Servery

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8918826
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

44

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ASA 5508-X s FIREPOWER, modul pro vyrovnávání zátěže (ASA5508-K9)

Site-to-site a vzdálený přístup k VPN a pokročilé klastrování poskytuje vysoce bezpečný, výkonný přístup a vysokou dostupnost, aby pomohl zajistit kontinutitu businessu. Granulární aplikační viditeln ...

6779Y00 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

38 617 Kč  bez DPH

 

46 727 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco ASA 5506-X RACKMOUNT sada (ASA5506-RACK-MNT)

Cisco sada pro zavěšení racku

677AX02 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

5 758 Kč  bez DPH

 

6 967 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 16Gb Fibre Channel (DS-SFP-FC16G-SW=)

Popis výrobku: Cisco - modul SFP+ vysílače - 16Gb Fibre Channel (Short Wave) Typ zařízení: Modul SFP+ vysílače - multirežim LC Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: Vláknová optika Přenosová rychlost ...

RI6779W96 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

3 473 Kč  bez DPH

 

4 202 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Basic 2 - Server (UCS-SPR-C220M4-BB2)

Popis výrobku: Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Basic 2 - Xeon E5-2609V4 1.7 GHz - 32 GB - 0 GB Typ: Server - instalovatelný do racku Výška (regálové jednotky): 1U Škálovatelnost serveru: 2-směrný ...

RI677GH45 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

51 603 Kč  bez DPH

 

62 440 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S (UCS-SPR-C220M4-BS1)

Popis výrobku: Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Standard 1 - Xeon E5-2620V4 2.1 GHz - 16 GB - 0 GB Typ: Server - instalovatelný do racku Výška (regálové jednotky): 1U Škálovatelnost serveru: 2-směr ...

RI677GH48 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

36 362 Kč  bez DPH

 

43 998 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco S-Class - Modul QSFP+vysílač (QSFP-40G-SR4-S=)

Popis výrobku: Cisco S-Class - modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit Ethernet Typ zařízení: Modul QSFP+vysílač - multirežim MTP/MPO Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: 40GBASE-SR4 Přenosová rychlost dat: ...

RI677AX15 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

26 709 Kč  bez DPH

 

32 318 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
OEAP1810 SERIES CRADLE sada (AIR-OEAP1810-CRD=)

Určeno pro: Aironet 1810 Access Point OfficeExtend

RI677HA51 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1 298 Kč  bez DPH

 

1 571 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco RAM 16 GB DDR4-2400-MHZ RDIMM (UCS-MR-1X161RV-A=)

Vnitřní paměť: 16 GB Typ vnitřní paměti: DDR4 Frekvence paměti: 2400 MHz Komponent pro: PC/server Formát paměti: 288-pin DIMM Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 16 GB Napětí paměti: 1,2 V ECC ...

RI677EZ97 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

7 409 Kč  bez DPH

 

8 965 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 1TB 7.2K SATA 1000GB SATA Hard disk (E100S-HDD-SATA1T=)

Technické parametry Kapacita pevného disku: 1000 GB Rozhraní pevného disku: SATA Rychlost otáček pevného disku: 7200 ot/min Kompatibilita: SingleWide UCS-E Podporovaný operační systém Windows: ano ...

RI677U925 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

16 968 Kč  bez DPH

 

20 531 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable, 10m (QSFP-H40G-ACU10M=)

Délka kabelu: 10 m Konektor 1: QSFP+ Konektor 2: QSFP+ Rychlost přenosu dat: 40 Gbit/s

RI6773E71 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

19 810 Kč  bez DPH

 

23 970 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco chránič kabelu (CMPCT-CBLE-GRD)

Cisco ochrana kabelu pro: Cisco Catalyst 2960CX-8PC-L, 3560CX-8PC-S, 3560CX-8TC-S

6779J33 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 049 Kč  bez DPH

 

1 269 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco CATALYST 3560-CX 2 X MGIG (WS-C3560CX-8XPD-S)

8 RIP, PoE+, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af (PoE), IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w (RSTP), IEEE 802.1x, IEEE 802.1S (MSTP) Porty Vzdá ...

677BJ16 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

43 206 Kč  bez DPH

 

52 279 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

44

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.