Servery

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8918826
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ASA 5508-X s FIREPOWER, modul pro vyrovnávání zátěže (ASA5508-K9)

Site-to-site a vzdálený přístup k VPN a pokročilé klastrování poskytuje vysoce bezpečný, výkonný přístup a vysokou dostupnost, aby pomohl zajistit kontinutitu businessu. Granulární aplikační viditeln ...

6779Y00 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

41 246 Kč  bez DPH

 

49 908 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco Mobility Express Bundle: 2 x AIR-AP1832I-E-K9 (AIR-AP1830I-E-WLC)

Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac, Wave 2 factory-shipped with a Cisco Mobility Express software image Flexible deployment modes. Cisco Mobility Express Solution is an easy-to-deploy solutio ...

SW308731 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

17 519 Kč  bez DPH

 

21 197 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco MGBLX1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zaříze ...

ATC5133024 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

3 420 Kč  bez DPH

 

4 138 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Basic 2 - Server (UCS-SPR-C220M4-BB2)

Popis výrobku: Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Basic 2 - Xeon E5-2609V4 1.7 GHz - 32 GB - 0 GB Typ: Server - instalovatelný do racku Výška (regálové jednotky): 1U Škálovatelnost serveru: 2-směrný ...

RI677GH45 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

56 324 Kč  bez DPH

 

68 152 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S (UCS-SPR-C220M4-BS1)

Popis výrobku: Cisco UCS SmartPlay Select C220 M4S Standard 1 - Xeon E5-2620V4 2.1 GHz - 16 GB - 0 GB Typ: Server - instalovatelný do racku Výška (regálové jednotky): 1U Škálovatelnost serveru: 2-směr ...

RI677GH48 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

34 005 Kč  bez DPH

 

41 146 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco S-Class - Modul QSFP+vysílač (QSFP-40G-SR4-S=)

Popis výrobku: Cisco S-Class - modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit Ethernet Typ zařízení: Modul QSFP+vysílač - multirežim MTP/MPO Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: 40GBASE-SR4 Přenosová rychlost dat: ...

RI677AX15 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

28 178 Kč  bez DPH

 

34 095 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco chránič kabelu (CMPCT-CBLE-GRD)

Cisco ochrana kabelu pro: Cisco Catalyst 2960CX-8PC-L, 3560CX-8PC-S, 3560CX-8TC-S

6779J33 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 101 Kč  bez DPH

 

1 332 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco CATALYST 3560-CX 2 X MGIG (WS-C3560CX-8XPD-S)

8 RIP, PoE+, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af (PoE), IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w (RSTP), IEEE 802.1x, IEEE 802.1S (MSTP) Porty Vzdá ...

677BJ16 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

45 630 Kč  bez DPH

 

55 212 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 19" držák na rack sada (ACS-4320-RM-19)

Cisco držák na rack sada pro Cisco ISR 43

677AV78 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 227 Kč  bez DPH

 

2 695 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco CATALYST 3850 8 X 10GE (C3850-NM-8-10G)

Cisco Catalyst 3850 8 x 10GE síťový modul

V677BQ10 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

103 668 Kč  bez DPH

 

125 438 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ACTIVE TWINAX kabel (SFP-H10GB-ACU7M)

Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 7 m Typ Twinaxiální kabel Charakteristiky Aktiv kabel (regenerace signálu) Délka 7 m Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(u) (na druhé stra ...

677L000 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

6 102 Kč  bez DPH

 

7 383 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco RACKMOUNT sada F/ 1RU (RCKMNT-1RU)
Popis produktu připravujeme
6773813 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

4.00  RP

 

1 385 Kč  bez DPH

 

1 676 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.