+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Bose Noise Cancelling 700, černá

AB Kód: 1490327
Novinka

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců
Sluchátka Bose Noise Cancelling, černá; Bose Noise Cancelling jsou TOP výrobkem v oblasti sluchátek s technologií Noise Cancelling, tzv. aktivního potlačení okolního hluku. Jedná se o sluchátka doslova „natřískaná“ množstvím nejnovějších …
Popis produktu

Sluchátka Bose Noise Cancelling, černá Bose Noise Cancelling jsou TOP výrobkem v oblasti sluchátek s technologií Noise Cancelling, tzv. aktivního potlačení okolního hluku. Jedná se o sluchátka doslova „natřískaná“ množstvím nejnovějších technologií pro ten nejlepší a ničím nerušený poslech.

bezdrátová bluetooth sluchátka funkce aktivního potlačení šumu ANC s 11ti úrovněmi potlačení podpora funkce rozšířené reality Bose AR dlouhá výdrž baterie až 20 hodin dotykové ovládání 4× citlivý mikrofon pro křišťálově čistou komunikaci

Aktivní potlačení šumu – ANC Sluchátka dokáží potlačit okolní šum a hluk naprosto dokonale – a co víc, umožňují Vám přizpůsobovat si nastavení úrovně potlačení hluku hned v 11ti úrovních!

Co to pro vás znamená? Například to, že při cestě v MHD se nemusíte snažit přehlušit okolní hluk vysokou hlasitostí anebo naopak potřebujete-li slyšet do jaké stanice míříte, funkci potlačení zvuku jednoduše vypnete a budete slyšet vše jako kdybyste žádná sluchátka na sobě neměli!

Pro rychlé přerušení ANC stiskněte tlačítko pro režim konverzace – hodí se například pro rychlé objednání kávy.

Mimořádná funkce Bose AR Sluchátka mají v sobě zabudovaná pohybová čidla, která mohou při nošení detekovat rotaci hlavy a pohyby těla. S pomocí aplikace Bose AR jsou pak tyto informace spolu s údaji vaší polohy načtené z mobilního telefonu použity k tomu, aby vám byl nabídnut audio obsah plně přizpůsobený tomu, co a kde právě děláte.

Podpora Bluetooth Sluchátka jsou navržena pro maximální svobodu při poslechu hudby, a to nejen na cestách, ale i doma. Za tímto účelem podporují sluchátka technologii Bluetooth, díky které je nemusíte připojovat k dalším zařízením pomocí kabelu.

Podpora hlasových příkazů Bose Noise Cancelling podporují hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, kdy díky hlasovým příkazům můžete snadno a rychle sjednávat schůzky, vyhledávat okolní události anebo si můžete nechat předčítat došlé zprávy.

Pro aktivaci hlasového asistenta stačí stisknout tlačítko na pravém uchu.

Čistá konverzace Pro maximálně čistou a dokonalou konverzaci jsou sluchátka vybavena hned čtyřmi mikrofony, které zachytí váš hlas a dokonale jej izolují od okolního hluku. Uslyšíte a zároveň budete slyšet tak jako nikdy předtím.

Dlouhá výdrž Pohodlí sluchátek zajišťuje kromě technologie bluetooth a pohodlné konstrukce sluchátek také dlouhá výdrž baterie. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát skvělých cca 20 hodin.

Klíčové vlastnosti TOP sluchátka na trhu s 11ti úrovněmi potlačení okolního hluku a šumu a navíc s unikátní funkcí Bose AR, tzv. funkce rozšířené reality. 4× výkonné mikrofony pro křišťálově čistou komunikaci. Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Intuitivní dotykové ovládání. Výdrž sluchátek až 20 hodin. Nabití za cca 2.5 hodiny. Podpora rychlého nabíjení, kdy za 15 minut získáte již 3.5 hodiny poslechu. Aktivní EQ pro intenzivní a pohlcující zvukové zážitky. Bose Music aplikace pro jednoduché ovládání a přizpůsobení funkcí sluchátek. Rozměry 20.3 × 16.5 × 5­.1 cm. Hmotnost 250 g.

Součástí balení: cestovní pouzdro, audio kabel a nabíjecí USB kabel.

Technické parametry Bezdrátová: Ano Bezdrátová technologie: Bluetooth v5.0 Předpokládaná doba výdrže (hodiny) „až“: 20 Konektor: USB-C Ovládání hlasitosti: Na sluchátku Mikrofon: Integrovaný

Základní parametry Typ sluchátek: Headset, Náhlavní Noise cancelling: Ano Předpokládaná doba výdrže (hodiny) „až“: 20 Ovládání hlasitosti: Na sluchátku Hmotnost [g]: 250 Speciální vybavení: Audio kabel, Nabíjecí kabel, Ochranné pouzdro

Připojení Bezdrátová: Ano Bezdrátová technologie: Bluetooth v5.0 Konektor: USB-C

Mikrofon Mikrofon: Integrovaný

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Kód výrobce:
B794297-0100
EAN:
0178177961636
AB kód:
1490327
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Hmotnost
300 g
Ostatní parametry
Barva
černá
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací