+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

BELKIN 19" Widescreen LCD Rack Console W/8Port KVM

AB Kód: 320245
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
24 900 Kč
20 577 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Širokoúhlá devatenáctipalcová racková konzole Belkin nabízí inovativní provedení, které zjednodušuje práci v IT. Zpravidla obtížná instalace se stává bezproblémovou úlohou pro jedinou osobu – stačí zasunout konzoli a je hotovo.…
Popis produktu
Širokoúhlá devatenáctipalcová racková konzole Belkin nabízí inovativní provedení, které zjednodušuje práci v IT. Zpravidla obtížná instalace se stává bezproblémovou úlohou pro jedinou osobu – stačí zasunout konzoli a je hotovo. Devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzole Belkin jsou lehčí a štíhlejší než kdykoli předtím. Přinášejí jednodušší instalaci, okamžitý přístup a nižší spotřebu energie. Mimořádně tenký devatenáctipalcový širokoúhlý displej poskytuje pohodlnější zobrazení a úsporu cenného místa v racku. Devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzole Belkin představují dalšího pomocníka od společnosti Belkin, který usnadňuje plnění vašich IT povinností.

Díky devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzoli Belkin získají správci IT lepší přehled, mohou dělat více činností najednou, budou efektivnější a produktivnější. Displej LCD s vysokým rozlišením poskytuje širokoúhlé zobrazení, které je ideální pro provádění několika úloh současně, například:

  • Zobrazení několika aplikací.
  • Obsluha několika virtuálních serverů.
  • Zobrazení několika dokumentů vedle sebe.
  • Práce s aplikacemi, které vyžadují větší zobrazení.
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
F1DC108Hea
EAN:
0722868829011
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací