+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Objevte ty nejlepší Audio - SAMSUNG

Pořádný zvuk pro zážitek z poslechu. Oblíbená kapela, nová audiokniha, rádio, poslech filmu, nahrávání zvuků... V sekci audio najdete veškerou audiotechniku od rádií do domácností, autorádií, přes reproduktory až po domácí kina.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité

Objevte ty nejlepší Audio - SAMSUNG

Rádia

Radia umí, nač si vzpomenete. Poslech klasických i internetových rádií, přehrávání přes Bluetooth, z CD i flash disků přes USB, streamování z aplikací jako Spotify.

Zdroje přehrávání

Pokud si nejčastěji pouštíte hudbu z PC, mobilu či tabletu, potřebujete rádio s Bluetooth. USB a slot na kartu umožňují poslech z externích úložišť jako flash či paměťová karta. S 3,5mm vstupem AUX připojíte kabelem další zdroj zvuku, např. přenosný přehrávač. WiFi/LAN umí přehrávání z domácí sítě a poslech internetových rádií. Stále se dělají i rádia s CD mechanikou.

Tuner rádia

FM (VKV) – nejrozšířenější analogové vysílání, s nímž naladíte klasická rádia. Pro rozhlasové vysílání se zase používá LW. Má největší dosah, což potěší třeba na cestách. Moderní digitální vysílání se skvělým mobilním příjmem a rozšířenou programovou nabídkou: to je DAB+. Pokud chcete vědět, jak se jmenuje právě přehrávaná skladba, poohlédněte se po rádiu s RDS.

Autorádia

Bez mechaniky i s CD/DVD mechanikou, s technologií Bluetooth, s USB i DVD. 1din i 2din. Nabízíme všechna rádia do auta.

Reproduktory

Povinná výbava každého, kdo miluje hudbu. Reproduktory máme přenosné, do domácností i do aut.

Reproduktory k mobilu

Přenosný reproduktor s bezdrátovým Bluetooth připojením. Volitelné funkce: párování přes NFC, 3,5mm linkový vstup, slot na SD, rádio. Napájení probíhá většinou přes USB, takže vám postačí nabíječka na mobil.

Bezdrátové reproduktory

Oblíbené v domácnostech. Soustava pro poslech přes Bluetooth, streamování hudebních služeb a internetových rádií přes WiFi.

Party reproduktory

Přenosný reprobox pro vnitřní i venkovní akce, který má většinou i vstup na mikrofon a hudební nástroje.

Reproduktory k televizi, domácí kina, soundbary (zvukové lišty)

K TV se standardně připojují přes HDMI nebo optický/koaxiální kabel. Domácí kina často obsahují i bezdrátový Bluetooth/WiFi adaptér pro přehrávání z domácí sítě a elektronických zařízení.

Budíky, rádiobudíky

Klasický i digitální budík doplňuje budík s rádiem, který vás ráno vytáhne z postele zvukovým signálem nebo hudbou z oblíbeného rádia.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací