Produkt byl vyřazen z katalogu. Vybete si prosím jiné zboží z naší nabídky.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

8 GBPS FIBRE CHANNEL LW SFP L (DS-SFP-FC8G-LW)


kód produktu: 677J137
 
 
 
 
 
 
 
8 GBPS FIBRE CHANNEL LW SFP L (DS-SFP-FC8G-LW)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

CISCO 

Kód677J137
Part No.DS-SFP-FC8G-LW
Záruka24 měsíců (IČO 12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

SFP+ transceiver module
fiber optic
LC single mode
up to 6.2 miles
1310 nm
for MDS 9509 Fibre Channel Director
9509 Multilayer Director
9513 Multilayer Director

Networking
Data transfer rate (max):
8000 Mbit/s
.
Ports & interfaces
Connectivity technology:
Wired
.
Performance
Wavelength:
1310 nm
Maximum transfer distance:
10000 m
Hot-swap:
Yes
Plug and Play:
Yes
Operational conditions
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Storage temperature (T-T):
-40 - 85 °C
.
Other features
Interface:
SFP+
Connector(s):
LC - LC
Fiber type:
SMF


Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílace
Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - LC jeden režim
Provedení Modul plug-in
Typ kabeláže Vláknová optika
Prenosová rychlost dat 8.5 Gbps
Optická vlnová délka 1310 nm
Protokol datového spojení 8Gb Fibre Channel (Long Wave)
Max. prenosová vzdálenost 10 km
Rozmery (ŠxHxV) 1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Navrženo pro MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.