+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

5M AQUA FIBER PATCH kabel

AB Kód: 580646
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
559 Kč
461,96 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Informace o záruce; Doživotní záruka; technické vybavení; Fiber Velikost 50/125; Fire Hodnoceno LSZH (Low Smoke Zero Halogen); výkon; Hodnocení Cable Fiber - 10 Gbit / s; Fiber Klasifikace OM3; Fiber Type Multimode Duplex (0M3); Maximální…
Popis produktu
Informace o záruce Doživotní záruka technické vybavení Fiber Velikost 50/125 Fire Hodnoceno LSZH (Low Smoke Zero Halogen) výkon Hodnocení Cable Fiber - 10 Gbit / s Fiber Klasifikace OM3 Fiber Type Multimode Duplex (0M3) Maximální rychlost přenosu dat 10Gbps Vlnová délka 850nm Konektor (y) Konektor A 1 - Fiber Optic LC Duplex krát Konektor B 1 - Fiber Optic LC Duplex krát Fyzikální vlastnosti Délka kabelu 16,4ft [5 m] Barva Aqua Průměr 3mm Produkt Délka 16,4 ft [5 m] Balení Informace Shipping (balení) Hmotnost 0,1 libry [0,1 kg] Co je v krabici Součástí balení 1-5 m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch kabel LSZH LC - LC
Základní parametry
Kód výrobce:
A50FBLCLC5
EAN:
0065030827089
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací