5M AQUA FIBER PATCH kabel (A50FBLCLC5)


kód produktu: V933246
 
 
 
 
 
 
 
5M AQUA FIBER PATCH kabel (A50FBLCLC5)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 506   
DPH 21%
Cena s DPH 612   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

StarTech.com 

KódV933246
Part No.A50FBLCLC5
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Informace o záruce
Doživotní záruka
technické vybavení
Fiber Velikost 50/125
Fire Hodnoceno LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
výkon
Hodnocení Cable Fiber - 10 Gbit / s
Fiber Klasifikace OM3
Fiber Type Multimode Duplex (0M3)
Maximální rychlost přenosu dat 10Gbps
Vlnová délka 850nm
Konektor (y)
Konektor A 1 - Fiber Optic LC Duplex krát
Konektor B 1 - Fiber Optic LC Duplex krát
Fyzikální vlastnosti
Délka kabelu 16,4ft [5 m]
Barva Aqua
Průměr 3mm
Produkt Délka 16,4 ft [5 m]
Balení Informace
Shipping (balení) Hmotnost 0,1 libry [0,1 kg]
Co je v krabici
Součástí balení 1-5 m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch kabel LSZH LC - LC


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.