+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

10Gbps Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ modul

AB Kód: 423508
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
2 845 Kč
2 351 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Popis výrobku Intel Ethernet SFP+ SR Optics - modul SFP+ vysílace; Typ zarízení Modul SFP+ vysílace; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-SX, 10GBase-SR; Optická vlnová délka 850 nm; Protokol datového spojení Gigabit Ethernet, 10…
Popis produktu

Popis výrobku Intel Ethernet SFP+ SR Optics – modul SFP+ vysílace Typ zarízení Modul SFP+ vysílace Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX, 10GBase-SR Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet Navrženo pro P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G42BTDA

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
E10GSFPSR
EAN:
0735858211956
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací