+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

1000Base-BX SFP 1490NM

AB Kód: 399913
Doprava zdarma
Skladem 8 ks
Doprava zdarma
pondělí 29. 7. na prodejně
úterý 30. 7. u vás
(Detaily o dostupnosti)
24 281 Kč
20 066 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Performance; Wavelength: 1310 nm; Maximum transfer distance: 10000 m; . Operational conditions; Operating temperature (T-T): 0 - 70 °C; Storage temperature (T-T): -40 - 85 °C; . Certificates; Safety: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001…
Popis produktu

Performance Wavelength: 1310 nm Maximum transfer distance: 10000 m . Operational conditions Operating temperature (T-T): 0 – 70 °C Storage temperature (T-T):

  • 40 – 85 °C

. Certificates Safety: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001 Laser Class I IEC 60825–1 Certification: ? IEEE 802.3z ? IEEE 802.3ah Weight & dimensions Weight: 75 g . Other features Transmit power:

  • 3 – 9 dBmW

Dimensions (WxDxH): 13.4 × 56.5 × 8­.5 mm Connector(s): Single LC/PC/UPC Fiber type: SMF

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
GLC-BX-D=
EAN:
0882658010835
AB kód:
399913
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací